ÖVRIGT / Speglar / Spegelram 4561607
nr 456 1607
Spegelram
rokokostil, höjd: 120 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 mars 2007
kl 17:11:31
300 kr
550 kr
650 kr
650 kr
700 kr
750 kr
6
900 kr
1.000 kr